#1 2008-03-27 18:54:20

Orochimaru

Administrator

4779674
Zarejestrowany: 2008-02-23
Posty: 15
Level: 40
Exp: 24000
Życie: 800
Chakra: 100
Ryo: Hyuga

Orochimaru

http://img339.imageshack.us/img339/8527/purpleorochimaru1879597qc6.jpg
Część pierwsza:
Dawno dawno temu, pomiędzy wioską mgły a wioską liścia, trwała największa i najkrwawsza wojna ninja z wężami (te co posiada Orochimaru tylko, ze same sobie są władcą). Po drugim roku wojny zostało dwóch najsilniejszych wojowników z obu armii , toczyli bitwę, z której zwycięsko wyszedł Ninja wioski ukrytej w Liściu - Wygrał w sposób taki iż umieścił najsilniejszego i ostatniego węża z jakim miał do czynienia w Księdze zwanej "Księga Smoka&Maga" Dla czego Smoka a nie węża - Bo ten wąż bł tak ogromny, ze przypominał Smoka. Dlaczego maga  -bo siłę tego Shinobi porównywano z największymi magami w tamtych czasach. Nie aż tak dawno temu (około 50 lat temu) uzdolniony, młody Shinobi znalazł tą księgę. Wrócił wiedz do Swego domu i zaczął lekturę .......
Koniec części Pierwszej!




Część druga:
Młodym Shinobi który znalazł tę księgę był Orochimaru. Od razu po przeczytaniu 5 strony usłyszał ggruby głos "BZDURY!" Orochimaru zaczą sie rozglądać, nikogo nie ma - Czyta dalej, po przeczytaniu następnej strony tajemniczy głos powiedział "Uwięziono mnie w tej księdze, ja jestem Magiem nie Smokiem!"Tak naprawdę to Smok został uwięziony i go kituje . Orochimaru uwierzył. Orochimaru powiedział:
-Mogę ci jakoś pomóc
-Hmmm... nie wiem, ......... w zasadzie to ... TAK! odparł Smok
-To wspaniale, co mam ci pomóc? - Zapytął Orochimaru
-Nauczę ci Wężowych i Mrocznych Jutsu po okresie nauki, uwolnisz mnie z księgi. - Stanowczo powiedział Smok
-Okej. Kiedy zaczynamy - Powiedział Orochimaru
-TERAZ! - Wykrzykną Smok!
-No dobrze, dobrze. - Powiedział Zdenerwowany Orochimaru.
Więc tak: Orochimaru gadał z taką twarzą ułożoną z liter na końcu książki.
Orochimaru poznał podstawy Czarnych Jutsu i wężowych jutsu.
Koniec części drugiej.
SrY ZA BŁĘDY-poprawione By SpokoZiom
Historyjka By Poli


Jezu ale ty masz głupi teksty,spróbuj sie wczuć w orochimaru ..Masz wyobraźnie ??
Sygnaturka skasowana z powodu noobstwa  w niej ... Pozdrawiam SpokoZiom -.-'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszagmina.pun.pl www.dziedzictwo-khorinis.pun.pl www.metin2forums.pun.pl www.darmowareklama.pun.pl www.propilkki.pun.pl